Webmaster Ticaret Forumu Hosting Firmaları Ve Kampanyaları Hosting Firması Şikayetleri Bilgilendirmeee..!!
Bilgilendirmeee..!!
Ruzgar
Bilgilendirmeee..!!
0
3048
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Ruzgar Emektar Üye
******
En İyi Hosting Firmaları
‘EN İYİ 5 WEB HOSTİNG FİRMALARI TAVSİYE’


En iyi ilk 5 web hosting şirketleri %100 müşteri memnuniyeti ve sınırsız hosting sunucu planları gör, sonra site kur. Sınırsız disk alanı, ve sınırsız bant genişliği ile en iyi hosting firması sunucu barındırma hizmet altyapısı ile site kurmak bir ayrıcalıktır. En kaliteli web hosting firmaları görmeden site kurma. En kaliteli hosting firması sunucu hizmeti ve ful paketi ile web site kur.

‘Dünyanın En İyi Hosting Firmaları Hangisi?’

Sınırsız web hosting sunucu planları ve en iyi hosting fiyatları sunan, geçen ayın dünyanın en iyi ilk beş web hosting şirketlerini listeledik. Önde gelen bağımsız araştırma istatistikleri verileri tutan şirketleri, binlerce web hosting firmaları karşılaştırmış, Dünyanın en iyi ilk 5 web host firmalarını seçti. Web sitemizin ziyaretçileri için her ay yapılan değerlendirme sonuçları, en iyi web hosting firmaları özgün değerlendirmeler ile Dünyanın en iyi sunucu web barındırma sağlayıcılarını web sitemizin ziyaretçileri için bir araya getiriyoruz.

‘En İyi Web Hosting Sunucu Plan Fiyatı’

'En İyi 5 Web Hosting Tavsiye
‘En İyi 5 Web Hosting Tavsiyesi

Sınırsız web hosting hangisi planları ve en iyi hosting fiyatları hangisi? Aşağıdaki seo dostu Dünyanın en iyi ilk 5 web hosting firmaları listesinde müşterilerine sundukları birbirinden dolu dolu plan paketlerdeki içerik zenginliği, kaliteli hizmet politikaları, sunuculardaki performans ve destek arasındaki denge değerlendirmeye alınmıştır. Ayrıca mümkün olan en uygun hosting paket fiyatları, %100 müşteri memnuniyeti ve para iade garanti güvencesi de dahil olmak üzere, sundukları seçkin plan ve paket içerikleri dikkate alınmıştır.

[Resim: images78.jpg]

‘EN İYİ WEB HOSTİNG TAVSİYE HANGİSİ?’

Ayrıca en iyi hosting sunucu firmaları Cpanel içerisindeki çok sayıda uygulama seçenekleri ve “her kategoride binlerce ücretsiz temalar/şablonlar” bulunmaktadır. Zira web sitenizi kurmak ve yayınlamak için web tasarımcılara binlerce TL tema masrafı yapmak zorunda kalmayacak ve “her kategoride binlerce ücretsiz tema şablonları seçeneği” elde edeceksiniz. Ayrıca en iyi hosting siteleri listemizde yer alan hosting firmaları, dünyanın en kolay wp-admin webmaster yönetim paneli, sınırsız eklenti, sınırsız webmail (e-posta) hesabı, “sınırsız sayfa ve yazı içerik” (konular) düzenleme ile geniş olanaklar sunan yönetici paneli bulunmaktadır. Listemizde yer alan dünyanın en iyi hosting şirketlerinden sunucu hizmeti satın aldıktan sonra, web tasarım için hiç bir masraf yapmak zorunda kalamayacak ve hiç bir gizli ücretlendirme sürprizi ile karşılaşmayacaksınız. Çünkü aşağıdaki en kaliteli hosting firmaları, web barındırma sunucu hizmeti sunan dünyadaki binlerce web hosting firmaları arasından büyük bir titizlik ile bir araya getirilmiştir, unutmayınız!

LÜTFEN DİKKAT: 1- Aşağıda Dünyanın en iyi hosting şirketleri listesinde, sitemizin ziyaretçileri için elde ettiğimiz “özel indirim” linkleri, indirimli kupon kodları veya İnidimli Banner‘lara (reklam Afişleri) Tıklayarak, hosting şirketinin resmi sitesine geçiş yapmayı unutmayınız!

2- Hosting sunucu hizmeti almayı, sitenin kurulumu ve internete yayınlamayı bilmeyen ve hiç temel İngilizcesi olmayan ziyaretçilerimiz için (“en aşağıda”) kısa eğitim videoları hazırladık. Domain (alan adı) hosting’e yükleyebilecek ve daha sonra ikinci adımda Cpanel’ de sitenizin kurulumu ve dil seçeneği Türkçe yapmak sadece tek tıklama ile yapabileceksiniz.

3- Listemizde yer alan en iyi web hosting şirketlerine ait özel, Türkiye/Türkçe iletişim ve destek ekibi bulunmaktadır. UNUTMAYIN! Ayrıca, Sitenizi açtıktan veya domain transferi yaptıktan sonra “domain adı” bize bildiren herkese (200 TL. değerinde) tamamen ücretsiz olarak “SEO Rehberi” ve “backlink rehberi” verilecektir! Bizden “SEO Rehberi ve BACKLİNK REHBERİ” istemeyi UNUTMAYIN!

4- Başarılı ve profesyonel bir site yapma konusunda seo (arama motoru optmizasyonu) bilgisi olmayan ziyaretçilerimiz için “Ücretsiz Site yapma Rehberi“ başlıklı sayfamızda, “Ücretsiz Eğitim Rehberimiz” eşliğinde web sitenizi kurabilirsiniz!
Mesaj Değerlendirme
Cevapla
Yeyüzünün en zor mesleği insanlarla uğraşmaktır.!   

                                                                                                                                                           [Resim: 20080525141425950.gif]
                                            [Resim: 513.gif]


Hızlı Menü: