Webmaster Ticaret Forumu Webmaster Genel Konular Web Sitesi Tanıtımı Fomolog - Satış Arttıran Bildirimler
Fomolog - Satış Arttıran Bildirimler
asosyalbiri
Fomolog - Satış Arttıran Bildirimler
0
309
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
asosyalbiri Meraklı Üye
**
  Geribildirim Puanı: (0)
 • Konular7
 • Mesajlar7
 • Rep puanı 0

 • Puan: 0 FC
E – Ticaret sektöründe aktif bir şekilde boy gösteren firmalar kullanıcıları satın almaya teşvik etmek için her geçen gün farklı yöntemler ile satış arttırma çabası içerisine giriyor. Bir internet sitesinin görünümünden tutun içerisinde barındırdığı fonksiyonlara kadar her ayrıntısı kullanıcının satın alım potansiyelini etkilemektedir. Hal böyle olunca Fomo Bildirimler müşterinizi etkilemek için sizlere çok önemli bir fırsat sunuyor. İnternet sitenize ekleyeceğiniz tek satır kod ile özelleştirilmiş ve etkili bildirimler oluşturarak müşterilerinizden en iyi geri dönüşleri almanızı sağlıyor. Her sayfada sektör ile ilgili satın alımları, indirimleri ve tetikleyici bildirimleri göstermek için tek yapmanız gereken sisteme üye olarak bildirimleri aktif etmektir.

Müşterilerinizi Fomo Bildirimler İle Etkileyin
Fomo Bildirimler, social marketing ve buna benzer birçok sektörde internet sitelerinin vazgeçilmezidir diyebiliriz. Tüm detayları bir kenara bıraktığımızda özelleştirilebilir yapısı ile kullanıcı odaklı bildirimler oluşturarak elde ettiğiniz satın alım potansiyeli yüksek kullanıcıları kazanca dönüştürebilirsiniz. Kullanıcı bir internet sitesine girdiğinde burada onun dikkatini çekecek hareketli banner bildirimleri ile karşılaştığında ürünlerinize daha fazla ilgi duyacaktır. Her açıdan kullanışlı olan satış arttıran bildirimler tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.

Kampanyalarınızı Fomo Bildirimler İle Bildirin
Kampanyanın etkili sonuçlar doğurması için yapılması gereken en güzel şey müşterinin dikkatini çekecek bir şekilde sunum yapmaktır. İnternet sitesinin herhangi bir yerine sabitlediğiniz bildirimler kullanıcıyı harekete geçirme özelliği taşımadığı için pek etkili olmaz. O halde satışlarınızda patlama yaşamak ve kullanıcı kitlenizi her daim elinizde tutarak diğer kullanıcıları daha fazla etkilemek için fomo bildirimleri tercih edin.

Fomo Bildirimler Farklı Varyasyonlar Sunar
Potansiyel müşteri ağınızı her zaman aktif tutmak için özelleştirilebilir bildirimleri de önemsemelisiniz. Tam tamına 14 farklı şekilde sunduğu çözümler ile müşterilerinizi satın alma konusunda etkin hale getirebileceksiniz. Bu varyasyonlara ulaşmak için internet sitemizi ziyaret edebilir, tüm bildirim türlerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Fomo Marketing İle Büyümenizi Hızlandırın
Tüm dünya tarafından etkililiği kabul edilmiş olan Avrupa Fomo Marketing akımı insanların kendilerini ayrıcalıklı hissetme dürtüleri ile ortaya çıkıyor. İnternet sitenizi ziyarete gelen bir kullanıcının ona özel kampanyalar sunulduğunu gördüğünde satın almaya daha yatkın bir hale geldiğini göreceksiniz. Hepsi bir kenara bu bildirimlerin kullanıcıları harekete geçirme özelliği sizin büyüme konusunda hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak.

Hemen Deneyin: https://fomolog.com/
Mesaj Değerlendirme
CevaplaHızlı Menü: