Webmaster Ticaret Forumu Webmaster Genel Konular Web Sitesi Tanıtımı FXNAK Uluslararası Nakliyat Sektöründe Parsiyel Taşımacılık Hizmeti
FXNAK Uluslararası Nakliyat Sektöründe Parsiyel Taşımacılık Hizmeti
wbmstr
FXNAK Uluslararası Nakliyat Sektöründe Parsiyel Taşımacılık Hizmeti
0
266
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:5 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
wbmstr Kıdemli Üye
****
  Geribildirim Puanı: (0)
 • Konular60
 • Mesajlar60
 • Rep puanı 0

 • Puan: 0 FC
FXNAK Uluslararası Nakliyat Sektöründe Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

[Resim: I5GNBn.jpg]

Türkiye’den Uluslararası nakliyat hizmetinde Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa ülkelerine komple, frigo ve parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyor. Ortadoğu Ülkelerinde taşımacılık hizmet ülkeleri: Suriye, Ürdün, Lübnan, İsrail, Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Kuveyt, Bahreyn, Umman, Irak, İran ve Mısır ülkeleridir. Ortadoğu ülkelerine karadan veya RORO’dan imkanlar dahlinde tır nakliye hizmeti; diğer bölgelere ise denizyolu ve havayolu çözümleri sunuyoruz. Avrupa ülkelerinin geneline karadan ve RORO’dan taşımacılık, Türki Cumhuriyetlerine karayolu taşımacılık sunuyoruz.

Uluslararası Nakliyat Faaliyetlerimiz

Türkiye’den veya ithalat olarak Türkiye’ye gelecek gelecek olan ürünleri Uluslararası nakliye çözümleriyle CMR Sigorta güvencesiyle FXNAK Lojistik taşır. İhracat, ithalat ve transit yüklerinizi uluslararası nakliyat hizmetimiz içerisinde bulunan parsiyel taşımacılık çözümlerimiz vardır. 

Karayolu Taşımacılık: Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine karayolu ile yüklerinizi taşıyoruz.

Denizyolu Taşımacılık: Türkiye’den Ortadoğu, Uzakdoğu ve Afrika Ülkelerine konteyner taşımacılığı çözümleri sunuyoruz. Dünya genelinde yaygın olan deniz acente ağımızla doğru lojistik çözümler sunarız.

Havayolu Taşımacılık: Türkiye’den kalkış yapan uçak şirketlerinin hatlarına göre hava kargo çözümleri üretmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerde kısa transit sürelerle adres teslimi hava kargo çözümleri.

Parsiyel Taşımacılık: Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Ürdün, Lübnan, İsrail, Irak, İran, Azerbaycan, Gürcistan, Almanya, Fransa, Hollanda, Ukrayna, Romanya ve Bulgaristan Ülkelerine parsiyel taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

RORO Taşımacılık: Ukrayna, Ürdün, Katar, Dubai, Lübnan ve Avrupa Ülkelerine araçlarımız RORO gemisi ile geçiş yapmaktadır. Mersin ve İzmit güzergahında çalışan İtalya Trieste RORO Gemisi ile uluslararası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

FXNAK Lojistik Hakkında

[Resim: I5GOF8.jpg]

Günümüz şartlarına uygun firmaların rekabet edebilmesi için lojistik yönetimi ile avantajlı konuma geçersiniz. Profesyonel global lojistik çözümleri sunmak adına kurulan FXNAK; 17 yıllık lojistik sektöründe deneyimli ekibin girişimi ile kuruldu. Global düzeyde rekabet edebilmeniz için dünya genelinde lokal bazlı hizmet veren acente ağımızla lojistik çözüm ortağıyız.

Hizmetlerimiz Hakkında

Profesyonel olarak karayolu, denizyolu, havayolu hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetleri müşterilerimize en uygun ve kaliteli olarak sunmak adına kurulduk. Kuruluşumuzun en başından bu yana her zaman müşterilerimizin değerlerine önem vererek, etik iş ahlakı ile hizmet sunuyoruz. Global bazda geniş acente ağımızla teslimat garantili işler yapıyoruz.

Kaynak: www.lojistik.tc
Mesaj Değerlendirme
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Takipcingelsin.com Takipçi Satın Al, İnstagram Takipçi, Tiktok Takipçi Hizmeti ZeuS 0 88 10-10-2021, Saat: 05:06
Son Yorum: ZeuS
  Evden Eve Nakliyat FlashSEO 0 55 23-09-2021, Saat: 13:58
Son Yorum: FlashSEO
  Aydın Çevresinde Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti herseyden 0 80 04-09-2021, Saat: 02:50
Son Yorum: herseyden
  XenForo Kurulum - Eklenti - Destek - Çeviri Hizmeti Tanitim2022 0 84 26-08-2021, Saat: 05:17
Son Yorum: Tanitim2022
  Düzce Böcek İlaçlama Hizmeti Kalavun54 0 97 18-08-2021, Saat: 23:25
Son Yorum: Kalavun54

Hızlı Menü: