Webmaster Ticaret Forumu Webmaster Genel Konular Web Sitesi Tanıtımı Jinekomasti ve Liposuction
Jinekomasti ve Liposuction
KemalSemih
Jinekomasti ve Liposuction
0
20
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:6 Ziyaretçi
Şuan Online!
Şuan Online!
KemalSemih Emektar Üye
******
[Resim: esteticare-logo.png]
Jinekomasti diğer bir deyişle erkeklerde meme büyümesi, her yaşta görülebilmektedir. Jinekomasti, özellikle erkek bireylere sosyal anlamda ciddi derecede rahatsızlık ve sorunlar yaratabilmektedir. Jinekomasti, Doğum sonrası bebeklerde, ergenlik dönemlerindeki ve yaşlanma sorunları ile hormonal değişiklikler sebebi ile de oluşmaktadır. Genel anlamda Jinekomasti ciddi bir sorun olmamakla beraber bu durum ile başa çıkmak sosyal açıdan zor olabilmektedir. Buna istinaden jinekomasti, erkek imajını etkileyebileceğinden dolayı psikolojik ve sosyal anlamda pek çok probleme yol açabilmektedir. Jinekomasti, erkeklerdeki meme bez dokularının ve memelerdeki fazla yağlanmalarının oluştuğu bir problemdir. Erkekte göğüs dokusu, sıklıkla 2,5 cm. den az olmakla beraber doğrudan meme altında bulunmaktadır.

Sizler İçin Güvenilir Hizmet

Yağ aldırma ismi ile de bilinen Liposuction uygulaması, vakum ile bölgesel anlamda birikmiş olan fazla yağların alınması sürecini kapsamaktadır. Liposuction girişimleri, sizin probleminizi ve sorunlarınızı düzeltebilir ancak daima elde edilecek olan sonuçlar sizlere özgü olacaktır. Liposuction ile bir uygulamada, genelde 5 ve 6 litre arası bir yağ alma söz konusu olabilmektedir. Liposuction, uygun olan hastalar açısından ideal bir tekniktir. Bunun dışında estetik cerrahınız, sizlere liposuction yerine yağ ve deri dokusunun birlikte kesilerek çıkarılma işlemi olan karın germe ameliyatını diğer bir ifade ile ‘Abdominoplasti’ yi önerebilmektedir.
Karın Germe ameliyatı olarak bilinen Abdominoplasti, kilo alıp vermeye bağlı gelişen cilt dokusunun sarkıklığı, karın kaslarının zayıflığı ve sıkılığını kaybetmiş bir doku sonucunda uygulanan karın şekillendirme operasyonunu kapsamaktadır.
Mesaj Değerlendirme
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Liposuction Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır? drminter 0 218 19-10-2020, Saat: 22:38
Son Yorum: drminter

Hızlı Menü: