Webmaster Ticaret Forumu Webmaster Genel Konular Web Sitesi Tanıtımı Medyum Emre Şikayetleri Neden Arttı? Emre Aktaş
Medyum Emre Şikayetleri Neden Arttı? Emre Aktaş
bwtajans
Medyum Emre Şikayetleri Neden Arttı? Emre Aktaş
0
78
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Online!
Şuan Online!
bwtajans Kıdemli Üye
****
Genelde işinde başarılı ve deneyim sahibi insanlar, onların seviyesine, hayallerinde bile ulaşamayacak, insanların zaaflarını, zor durumlarını kullanarak maddi kazanç elde edenler tarafından itibarsızlaştırılmaya çalışılmaktadır. Bu güruh, son zamanlarda, çevresi ve ziyaretçileri tarafından sevilen, saygı duyulan ve hizmetleri ile insanların bir çok sorununa çözüm üreten Medyum Emre Aktaş üstada da sikayetvar.com üzerinden asılsız ithamlarla saldırmaktadır. Bunun altında yatan gerçek ise kendi sonlarını getiren sadece maddi gelir elde etme kaygılarıdır.
Zira Medyum Emre gibi işlerinde ehil insanlar hizmetlerinin kalitesine ve güvenirliğine inandıkları ve likayat sahibi oldukları için başkaları ile uğraşmaktan ziyade hizmetlerini nasıl daha iyiye götürecekleri ile uğraşırlar.Medyum Emre Şikayetleri gibi asılsız ithamlar internet dünyasının yaygınlaşması ile artmıştır. Bu mecrayı her türlü iftira ve hakareti özgürce kullanabileceklerini zanneden sahtekarlar, kendi keselerinin derdine düştükleri için hizmetinde kusursuz olanların kalıcılığını bilmekte ve sahtekarlıklarının sonunu görmektedirler. Bundan dolayı da hiçbir dayanağı olmayan ithamlarla liyakat ehlini karalayıp insanların zafiyetleri üzerinden maddi gelir elde etmeye devam edeceklerini düşünmektedirler.
Fakat insanlarımız bu sahtekarlıklara itibar etmeyecek kadar İrfanlıdır. Medyum Emre Aktaş birçok medyumun cesaret edemeyeceği, hizmette garanti esası uygulamaktadır. Verdiği hizmetin sonuca ulaşacağına olan bilgi birikimi ve işinin ehli olmasından gelen garanti vizyonunu, hizmet alanlar da şükranları ile desteklemektedir.
Tüm bunlara rağmen bilinçli ve bilgili bir şekilde yapılan karalama kampanyaları bir anda artmış ve artmaya devam etmektedir. Bir anda ortaya bu kadar çok şikayetin çıkmış olması zaten başlı başına şüphe uyandırıcı bir durumdur. Bu algı operasyonlarında kullanılan olumsuz cümleler, özenle seçilmiş olup, insanların aklında kalıcı ve Medyum Emre Aktaş ismi duyulduğunda bu kötü cümle ve kelimelerle çağrışım yapılması hedeflenmiştir.Burada en büyük sorumluluk hizmet alanlardadır. Dünya da algı operasyonları ile ülkelerin, rejimlerin dahi devrildiğini bildiğimize göre, bu şikayetleri soruşturmak ve gerçeğe giden yolu aydınlatmak herkesin vicdani sorumluluğudur.
Atalarımızın da dediği gibi meyve veren ağaç taşlanır. Sizler de ne taşı atan olun ne izleyen. Medyum emre hakkında şikayetvar yorumları üzerinden veya başka bir mecrada gördüğünüz şikayetleri araştırın ve diğer hizmet alanların yorumlarını ve görüşlerini de irdeleyin. Unutmayın: Gerçeği ortaya çıkararak alacağınız hizmet aydınlanmış bir yol gibidir.
Ayrıntılı Bilgi Alın: https://www.medyumemre.net
Mesaj Değerlendirme
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güvenilir Medyum Hizmetleri bwtajans 0 71 05-11-2021, Saat: 02:53
Son Yorum: bwtajans
  Medyum Baransel Hoca olvidamex 0 129 21-08-2021, Saat: 22:06
Son Yorum: olvidamex
  Geri Dönüşüm Kutusu Neden Gereklidir ? herseyden 0 134 21-08-2021, Saat: 02:25
Son Yorum: herseyden
  Medyum Baransel olvidamex 0 116 15-08-2021, Saat: 00:06
Son Yorum: olvidamex
  Saç ekimi neden yaptırmalıyız? xtc14 0 111 13-08-2021, Saat: 20:36
Son Yorum: xtc14

Hızlı Menü: