Webmaster Ticaret Forumu Webmaster Genel Konular Web Sitesi Tanıtımı Personel izleme yazılımı
Personel izleme yazılımı
fyztanitim
Personel izleme yazılımı
0
47
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Online!
Şuan Online!
fyztanitim Çalışkan Üye
***
  Geribildirim Puanı: (0)
 • Konular30
 • Mesajlar30
 • Rep puanı 0

 • Puan: 875.89 FC
İşyerinde verimlilik için tüm belirleyici faktörleri değerlendirerek , üretim sürecinin güçlü ve zayıf yönleri takdir edilebilir. Odak çalışan üzerinde olduğunda, yaptıkları görevleri  takip etmek mümkündür. Verimliliği ölçmek, işte verimliliği ölçmek kadar önemlidir. Amaç, çalışanların bir görevi yapması için gereken süreyi bilmektir. Ne kadar düşük olursa, o kadar verimli olurlar. Ancak, sonuçlarınızın yeterli kalitede olduğunu unutmayın. İşini kötü yapan çevik bir kadronun hiçbir faydası yoktur. Kötü deneyimler elde ederek firmanın çalışma seyrini olumsuz olarak etkileyebilecek bir kadroya sahip olmamak için onları sık sık denetlemek en doğru seçenek olacaktır. Bu da doğal olarak personel izleme yazılımı ile gayet mümkündür.

Genel bir kural olarak, ister ekip olarak ister kişisel kapasitede olsun, çalışan performansını optimize etmek için her zaman fırsatlar vardır. Bununla ilgili sık sık bir şirkette çalışan personelin izlenmesi tavsiye edilir. Böylece verimliliklerini artırıp artırmadıkları veya çalışma tekniklerini cilalamaları gerekip gerekmediği anlaşılacaktır.

Personellerinizin şirketin takip ettiği hedeflerden haberdar olmalarını sağlamak, ölçülmesi gereken başka bir alandır. Onları elde etmek için daha çok çalışacakları, bağlılıklarını artıracakları ve çalışmalarının takdir edildiğini hissedecekleri için kendilerinin personel izleme yazılımı ile takip edildiklerini de her an bilmeleri iyi olacaktır.

Deskgate Personel izleme Yazılımımız ile çalışanlarınız için net hedefleri oluşturabilir ve her departmanı şirketinizin global hedefleriyle uyumlu hale getirebilirsiniz. Ekiplerinizin performansını takip edin ve gelişimleri ve bunları başarmak için olası iyileştirmeler hakkında değerli istişareler de yapabilirsiniz.

Personel izleme yazılımını firmanızda kullanmak istiyorsanız www.deskgate.com adresini ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.


[Resim: inventory-1.jpg]
Mesaj Değerlendirme
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Video Konferans Yazılımı vortex1 0 24 01-12-2021, Saat: 12:57
Son Yorum: vortex1
  Personel Alımı personelalimi 0 48 02-11-2021, Saat: 20:18
Son Yorum: personelalimi
  Kaliteli CRM Yazılımı KemalSemih 0 72 17-10-2021, Saat: 17:17
Son Yorum: KemalSemih
  Uzak Masaüstü Bağlantı Yazılımı fyztanitim 0 141 19-09-2021, Saat: 15:43
Son Yorum: fyztanitim
  İzmir Personel Servis Taşıma Hizmetleri burcuyigiter 0 135 10-08-2021, Saat: 15:33
Son Yorum: burcuyigiter

Hızlı Menü: