Webmaster Ticaret Forumu Webmaster Genel Konular Web Sitesi Tanıtımı Stratejik SEO: Performans Odaklı Çözümler ile Markanıza Değer Katıyoruz
Stratejik SEO: Performans Odaklı Çözümler ile Markanıza Değer Katıyoruz
stratejikseocom1
Stratejik SEO: Performans Odaklı Çözümler ile Markanıza Değer Katıyoruz
0
83
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
stratejikseocom1 Dijital Performans & SEO Ajansı
*
  Geribildirim Puanı: (0)
 • Konular1
 • Mesajlar1

 • Mesleğiniz: Dijital Performans & SEO Ajansı
 • Rep puanı 0

 • Puan: 96.34 FC
Performans Odaklı Çözümler ile Markanıza Değer Katıyoruz

Stratejik SEO; Dijital Pazarlamanın her alanında stratejileriyle çözüm üretmekte ve sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir ekip ile beraber hizmet vermektedir.

Stratejik SEO olarak referanslarımız arasına kattığımız büyük markalarla yaptığımız çok kanallı Dijital Pazarlama çalışmalarında yakaladığımız başarının temelinde ziyaretçi odaklı geliştirdiğimiz stratejilerimiz mevcuttur.

Küçük işletmeler ile yürüttüğümüz iş birliği sonrasında hizmet verdiğimiz firmaların sektörün öncüsü haline gelmesi ise SEO ve Dijital Pazarlama alanındaki başarımızın en büyük göstergesidir.

Biz, Beklenini Yaptığı Zaman Kendini Başarılı Sanan Bir Ekip Değil; Beklenenin Üzerinde Etki Oluşturduğumuzda Mutlu Olan Bir Ekibiz…
ve Mutlu Olarak Çalışmak En Önemli Kuralımız

Nasıl Yapıyoruz?
Dinliyoruz
[Resim: process1.png]
Çalışmalara, markanıza ait amaçlarınızı ve hedeflerinizi dinlemekle başlıyoruz. Ardından markanızın dijital izlerini takip ederek, markanız hakkında söylenenleri, rakiplerinizi, hedef kitlenizi takip ediyor, şikayet ve övgüleri analiz ederek stratejilerimizi belirliyoruz.

Odaklanıyoruz
[Resim: process2-1.png]
Çalışmalarımızı basit verilere dayandırmaya çalışmıyoruz ! Amacımız x ücret karşılığı, y adet ziyaretçi getirmek değil. Bunun kısa vade de işe yarayacağını bilsek de, uzun vade de iş birliğini devam ettirmek için markanızı, kaliteli hedef kitleyle buluşturmak için çalışmalarımıza odaklanıyoruz.

Şeffaflığımızı Koruyoruz
[Resim: process3-1.png]
Dijital pazarlama çalışmalarında, anlaması zor teknik terimlerden uzak, şeffaf raporlarla başarı ya da başarısızlıklarımızı sunmaktayız. Başarımızdaki olası düşüşleri periyodik olarak takip etmekte ve sürekli yenilik ve geliştirmelerle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

[Resim: 8ffl8xh.png]

Sanal Yönetmen
Web tasarım ve yazılım yoğunluğunda çalışmaları gerçekleştirdiğimiz süreçte kurulan Sanal Yönetmen markası, sanal dünyada ihtiyaç duyulan birçok alanda hizmet vermektedir. Günümüzde dijital reklam ajansı olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.


Stratejik SEO
2013 yılı sonrasında yoğun olarak dijital pazarlama alanında hizmet vermeye başlamamız ardından, SEO başta olmak üzere dijital pazarlamanın birçok alanında verdiğimiz hizmetleri Stratejik SEO markasında toplayıp, dijital pazarlama dikeyinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.


OpencartModul.net
2012 yılından itibaren hazır ve özel yazılımlar ile geliştirdiğimiz e-ticaret projeleri ardından firma odaklı çözümler üretebilmek için 2015 yılında Opencart dikeyinde E-Ticaret siteleri geliştirmek, Opencart e-ticaret sitesi sahiplerine istedikleri modüllerin yazılımını gerçekleştirmek için oluşturduğumuz proje sitemizdir. Şu anda Türkiye'nin en büyük Opencart modül ve tema içeriğine sahip, en geniş personel desteğiyle hizmet veren markadır.

Dijital CheckUP
2018 yılında projelendirdiğimiz Dijital CheckUP, beta sürecini devam ettirmekte olup, SEO projeleri başta olmak üzere, dijital pazarlama alanında danışmanlık ve uzman analizleriyle, yol haritalarının oluşturulmasını hedeflemektedir.
Mesaj Değerlendirme
Cevapla WWWHızlı Menü: