Webmaster Ticaret Forumu Webmaster Genel Konular Web Sitesi Tanıtımı Türkçe Yama
Türkçe Yama
kurti3519
Türkçe Yama
0
231
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
kurti3519 Cezalı Üye
  Geribildirim Puanı: (0)
 • Konular6
 • Mesajlar6

 • Puan: 5 FC
Türkçe yama, cep telefonlarında kullanılan uygulamalardan bilgisayar oyunlarına varıncaya kadar birçok programın dilinin Türkçe hale getirilmesidir. Bilindiği gibi günümüzde kullanılan yazılım ve oyunların dil seçenekleri arasında Türkçe, nadiren bulunur. Bundan dolayı da hepimiz, bu özel program ve yazılımları, genellikle İngilizce olarak kullanmak zorunda kalırız. Bu durum, her ne kadar program ve oyunların kullanımını genel anlamda etkilemese de, bir nebze zorlaştırır. Nihayetinde herkes, anlayabileceği bir dilin karşısında olmasını ister. İşte burada bahsedilen ihtiyaca cevap veren ürünlere, Türkçe yamalar denir. Söz konusu yamalar ise Türkçe yama siteleri tarafından geliştirilir.
Bilgisayar oyunlarının menüsü ve içerisindeki diğer yazılı detaylar son derece önemlidir. Küçük bir özelliği aktif edilmesi, oyundan alacağınız zevkin üst seviyelere çıkmasına neden olur. Ancak yazı dilinin İngilizce olması, işte tam böyle anlarda ciddi bir zorluktur. İşte Türkçe yama, böylesine durumlar için geliştirilmiş olup, son derece özel bir üründür. Oyun severler ve program kullanıcıları, Türkçe yama indir işlemi sayesinde kullandıkları programı ve oynadıkları oyunları Türkçeye çevirebilir. Bu durum ise ciddi bir avantaj olarak dikkat çeker.
Türkçe Yama Kurulumu
Windows, Android ve IOS sistemlere ait yazılımların Türkçe yamaları olduğunun bilinmesi gerekir. Bu yamaların kurulumu da son derece kolaydır. Herhangi zorluk yaşamadan, herhangi bir dosya kaybı meydana gelmeden kurulum tamamlanabilir. Oyun kurulumunu bilen herkesin zorlanmadan kurulumu yapabileceğini söylemek yanlış olmaz. Ancak işlemin nasıl gerçekleşeceğine ilişkin olan detayları dikkatli bir şekilde incelemeniz gerektiğini asla unutmayın.
Oyun veya yazılımın türüne bağlı olarak kurulum farklılık gösterebilir. Yani her programda standart bir işlem olmayabilir. Bundan dolayı Türkçe yama kurulumuna ilişkin detayları incelemeyi unutmayın. Böylece ilgili yazılımları, Türkçenin verdiği rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Detaylı bilgi için https://www.turkce-yama.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Mesaj Değerlendirme
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Güvenilir Türkçe Smm Panel Sitesi burcualtinsoy 0 209 19-03-2021, Saat: 14:14
Son Yorum: burcualtinsoy
  Türkçe Aksiyon Macera Oyunu burcualtinsoy 1 237 17-01-2021, Saat: 11:27
Son Yorum: seodevri
  En Büyük Türkçe Yetişkin Topluluğu burcualtinsoy 0 404 07-01-2021, Saat: 03:38
Son Yorum: burcualtinsoy
  Türkçe Altyazı Film İzleme meisterneister 0 276 05-12-2020, Saat: 14:28
Son Yorum: meisterneister
  Türkçe Öğrenmenin Tek Adresi CEYLİN 0 245 08-11-2020, Saat: 01:28
Son Yorum: CEYLİN

Hızlı Menü: