Webmaster Ticaret Forumu Webmaster Genel Konular Web Sitesi Tanıtımı Yurt Dışı Gönderim
Yurt Dışı Gönderim
sektorelbakis
Yurt Dışı Gönderim
0
88
 • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Konuyu Okuyanlar:2 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
sektorelbakis Meraklı Üye
**
  Geribildirim Puanı: (0)
 • Konular7
 • Mesajlar7

 • Mesleğiniz: Web Designer
 • Rep puanı 0

 • Puan: 342.15 FC
Yurt dışı gönderim yapacağınız zaman yurt içi gönderimlerinizden daha fazla dikkatli olmanız gerekir. Sürecin sorunsuz bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız profesyonel bir lojistik firmasıyla çalışmalısınız.

Üreticiler, imalatçılar ve ihracatçılar her sene binlerce ton ürünü sorunsuz bir şekilde yurt dışına tüketiciye ulaştırırlar. Gönderimlerinizi ürün çeşidinize göre aşağıdaki yolları tercih ederek gönderebilirsiniz:
 • Havayolu taşımacılığı
 • Karayolu taşımacılığı
 • Denizyolu taşımacılığı
Acil gönderimleriniz için günü birlik seferler düzenleyebilen havayolu taşımacılığını tercih edebilirsiniz. Gönderim için zamanınız varsa denizyolu ve karayolu fiyatları havayolundan daha uygun olur.

Denizyolu ülkemizde en çok kullanılan taşımacılık yollarından biridir. Karayolu da aynı şekilde özel tasarım profesyonel tırlar, kamyonlar ile gerçekleştirilir.

Yurt Dışı Gönderi Takip

Yurt dışına ürün göndermek istediğinizde profesyonel bir firmayla çalışırsanız size gönderi takip numarası verilir. Bu gönderi takip numarası ile kargonuzu her aşamada internet üzerinden takip edebilirsiniz.

İnternet olmayan bir ortamdaysanız yurt dışı gönderim için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Ürünler teslim edildiğinde size bilgilendirme mesajı gelir. Hangi taşımacılık yöntemini seçerseniz seçin ürünler zamanında teslim edilir.

Lojistik firması ürünleri adresinizden alır ve sonrasında tüketicinin de adresine teslim eder. Sağlam iletişim ağı ve profesyonel ekip sayesinde tüm işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşir. Kargo gönderimi sizin için stresli bir süreç olmaktan çıkar. Yalnızca ürünlerinizin teslimatı ile ilgilenmeniz size kalır.

Yurt Dışı Gönderi Hesaplama

Yurt dışına ürün göndermek istediğinizde ürünlerin cinsi, adeti, hacmi ve ağırlığı fiyatı belirleyen etmenlerdir. Ayrıca hangi taşıma yolunu seçtiğinize ve hangi ülkeye ürün göndermek istediğinize bağlı olarak da fiyat değişir.

Paketleme işlemi hacmi etkilediğinden dolayı fiyatı da etkiler. Bu sebeple profesyonel paketleme hizmeti almanız sizin için daha avantajlı olur. Eğer kendi başınıza yanlış paketleme yaparsanız boş yere fazla ücret ödemiş olursunuz.

Ürünler gidecekleri adrese tam zamanında teslim edilir ve her aşamada müşteri temsilcisinden dilediğiniz bilgileri eksiksiz şekilde alabilirsiniz.

Yurt dışı gönderim ücretleri ürünlerinizin cinsine, adetine ve ağırlığına bağlı olur ve sizin için en uygun seçenekler size sunulur.

Daha fazla bilgi için -> https://www.glojistik.com/haber-detay/yu...nderim/138
Mesaj Değerlendirme
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SEO Analizi Nasıl Yapılır ? Site İçi ve Site Dışı SEO Analizi seoajansi 0 188 08-09-2021, Saat: 15:56
Son Yorum: seoajansi
  Yurt Dışı İşler Ve Ek İşler CEYLİN 0 117 20-07-2021, Saat: 19:29
Son Yorum: CEYLİN
  Yurt Dışında Eğitim İmkanı CEYLİN 0 267 13-04-2021, Saat: 10:16
Son Yorum: CEYLİN
  Türkiye'nin En Büyük Ev Dışı Tüketim Noktası Kupa Gıda CEYLİN 0 399 04-09-2020, Saat: 16:18
Son Yorum: CEYLİN
  Yurt içi tatil yerleri YusufBayir 0 590 25-03-2016, Saat: 11:03
Son Yorum: YusufBayir

Hızlı Menü: